Остання редакція: 14 грудня 2018

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ ДЛЯ ЄДНОСТІ ТА МИРУ В УКРАЇНІ»

В Уманському національному університеті садівництва 13 грудня 2018 року проведено міжфакультетський науково-методичний семінар «Захист права людини для єдності та миру в Україні». Керівник семінару, доктор соціологічних наук, професор Анатолій Шатохін ознайомив присутніх із основними засадами формування правової держави, єдності прав і свобод громадян, забезпечення миру і злагоди у нашій державі, а також з основними положення воєнного стану в окремих регіонах України.

У доповідях і виступах студентів 21-пб, 31-тм та 41-ек академічних груп були   обговорені питання семінару, визначена роль студентської молоді у формуванні демократичної, правової, соціальної держави в Україні. В роботі семінару взяли участь завідувач кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент Людмила Машковська кандидат історичних наук, старший викладач Ірина Коваленко-Чукіна.