Остання редакція: 14 грудня 2018

ПРАВОВИЙ БРЕЙ-РИНГ «ПРАВА І ОБОВЯЗКИ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ»

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018р. № 681-р Міністерством видано наказ від 19.10.2018 № 1135 «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права», який проходитиме у період із 10 по 14 грудня 2018 року.

Зазначеним наказом було передбачено організація та проведення у закладах вищої освіти тематичних заходів з питань реалізації і захисту прав людини.

Згідно наказу, 10 грудня 2018 року, було проведено правовий брей-ринг «Права і обов’язки громадян України», який організували та провели: кандидат юридичних наук, доцент Людмила Машковська кандидат історичних наук, старший викладач Ірина Коваленко-Чукіна.

Цей захід був проведений для того, щоб популяризувати правові знання, формувати правову культуру серед студентської молоді, правові знання та навички правомірної поведінки для реалізації своїх прав та обов’язків; за допомогою пізнавально-навчальних ігор викликати інтерес до правознавства.

В правовому брей-рингу взяли участь студенти 41-ек групи, 21-тм групи.