Остання редакція: 21 листопада 2018

Висока нагорода

Доктор соціологічних наук, професор кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін Анатолій Шатохін взяв участь в роботі та виступив з доповіддю на ХХІ Міжнародній науковій конференції «Харківські соціологічні читання» «Мова соціології: сучасні тренди», яка відбулася на соціологічному  факультеті Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна 15-16 листопада 2018 р.

Перед офіційним початком пленарного засідання конференції Президент Соціологічної асоціації України, академік Національної Академії наук України, доктор соціологічних наук, професор Віль Бакіров оголосив рішення Правління САУ про відзначення деяких відомих соціологів. Зокрема, доктор соціологічних наук, професор Анатолій Шатохін одержав диплом про присудження звання «Почесний член Соціологічної Асоціації України» «за видатні заслуги в сфері соціології та практичного застосування результатів соціологічних досліджень», а також багаторічне керівництво Уманським регіональним відділенням САУ (32 роки).