Меню

Новини

06.04.2017
Робота наукового гуртка кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін  Всеукраїнської наукової студентської конференціЧитати повністю

Робота наукового гуртка кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін Всеукраїнської наукової студентської конференці

Науковий студентський гурток працював в складі секцій народознавства і правових дисциплін 5 квітня 2017 року. В роботі секцій взяли участь 72 студенти та 9 викладачів. Всього на секціях було заслухано та обговорено 50 доповідей студентів.

Читати повністю

27.03.2017
Пісна ОдаркаЧитати повністю

Пісна Одарка

24 березня відбулася зустріч першокурсників факультету менеджменту та лісового і садово-паркового господарства з художницею міжнародного класу Пісною Одаркою Анатоліївною.

Читати повністю

23.03.2017
В Уманському національному університеті садівництва відбулась Міжнародна науково-практична конференціяЧитати повністю

В Уманському національному університеті садівництва відбулась Міжнародна науково-практична конференція

22 березня 2017 року відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Трансформації українського суспільства: до 100-річчя Української національної революції»

Читати повністю

15.03.2017
Міжнародні наукові-практичні конференції Читати повністю

Міжнародні наукові-практичні конференції

«Трансформації українського суспільства: до 100-річчя Української національної революції» і «ФІЛОСОФІЯ САДУ І САДІВНИЦТВА В СВІТОВІЙ КУЛЬТУРІ: ДЖЕРЕЛА ТА НОВІТНІ ІНТЕРПРЕТАЦІЇ»

Читати повністю

02.03.2017
Кафедра соціально-гуманітарних і правових дисциплін взяла участь у Всеукраїнському флеш-мобі з нагоди 203 річниці з дня народження Тараса Шевченка Читати повністю

Кафедра соціально-гуманітарних і правових дисциплін взяла участь у Всеукраїнському флеш-мобі з нагоди 203 річниці з дня народження Тараса Шевченка

В УНУС відбулась літературно-мистецька акція на підтримку єдності України й, зокрема, українського руху на тимчасово окупованих територіях.

Читати повністю

12.12.2016
Тиждень праваЧитати повністю

Тиждень права

Проведено бесіди зі студентами на теми «Проблемні питання бюджету і бюджетного процесу» та «Правові питання запровадження ринку землі в Україні»

Читати повністю