Остання редакція: 14 грудня 2018

Інтерактивно-розважальна гра "Знавці права"

В рамках Всеукраїнського тижня права, викладачем кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін Сольською Тетяною Василівною було проведено інтерактивно-розважальну гру "Знавці права".

Мета заходу - систематизувати знання студентів в галузі правознавства, сформувати вміння та навички студентів працювати в команді, навчити захищати свої права за потребою в судовому порядку, працювати з нормативно-правовою базою, застосовувати здобуті знання в практичній діяльності, сприяти формуванню правової культури.

В грі взяли участь студенти 11-сп групи факультету лісового та садового-паркового господарства. Група була розділена на 2 команди:

• команда "Феміда", девіз: "Шлях до перемоги приносить більше успіху, ніж сама перемога"
  • команда "Борці за правосуддя", девіз:

"Правосуддя - це наша стихія,
Правосуддя у наших сердцях,
Правосуддя - це наша надія,
Це надія на краще життя".

Команди змагалися в 8 етапах, виконували різні завдання, представляли свої команди (назва і девіз), розв'язували юридичні задачі та інші цікаві завдання правового змісту.

Захід проходив цікаво, весело та був пізнавальним.

За результатами підрахунку команди набрали одинакову кількість балів.

В кінці гри обидві команди отримали солодкі подарунки.

Викладач кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін

Сольська Т.В.