Остання редакція: 27 березеня 2017

Пісна Одарка

24 березня відбулася зустріч першокурсників факультету менеджменту та лісового і садово-паркового господарства з художницею міжнародного класу Пісною Одаркою Анатоліївною. На зустрічі були присутні вкладачі кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін к.і.н. Доморослий Валентин Іванович та к.і.н. Костюк Майя Володимирівна та студенти 11-м, 11-тм, 11-гр, 11-сп, 11-лг груп. На лекції мова йшла про іспанського художника Франсіско-Хосе де Гойя, була представлена його серія офортів Капрічос. Всі картини, які були продемонстровані, не залишили без вражень нікого. Для багатьох студентів ім’я Гойя було невідомим, проте після лекції у кожного залишились хоч мінімальні знання про цього живописця. В цілому всі залишилися задоволенні від зустрічі: як студенти так і Одарка Анатоліївна. Всі чекають з нетерпінням повторної зустрічі з художницею.