Остання редакція: 20 листопада 2017

Всесвітній День Філософії

Традиційно, вже багато років поспіль, у третій четвер листопада, згідно з рішенням ООН і за підтримки ЮНЕСКО в усьому світі відзначається Всесвітній День Філософії. Цього року кафедра філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Одеського державного університету внутрішніх  справ, теж традиційно, провела філософську науково-практичну конференцію в форматі Круглого столу на тему: «Соціально-гуманітарні пріоритети України в контексті євроінтеграційних процесів». У роботі конференції взяли участь філософи, політологи, психологи, релігієзнавці, культурологи, історики, педагоги, які репрезентували власне бачення актуальних питань соціально-гуманітарної семіосфери новітньої України та шляхи її залучення до процесів європейської інтеграції.

Справжньою домінантою проведення Круглого столу, яка засвідчила ясний духовно-інтелектуальний поступ української філософської науки, відповідність і відповідальність філософії перед вимогами сучасності, стала презентація доктором філософських наук, професором О.Я.Надибською, виданої в 2017 році власної монографії «Соціальні пріоритети України в глобалізаційному просторі». В зацікавленому обговоренні презентованої монографії взяв участь доктор філософських наук, професор П.М.Ямчук, який подякував авторові за пророблену масштабну працю, за чітке роз’яснення перспектив та аксіологічних пріоритетів розвитку України в контексті євроінтеграційних і глобалізаційних процесів.