Остання редакція: 07 грудня 2018

Всеукраїнська студентська олімпіада на кафедрі соціально-гуманітарних і правових дисциплін

06 грудня 2018 року на кафедрі соціально-гуманітарних і правових дисциплін  відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з політології.

У відповідності до наказу по Уманському НУС №01-06/115 від 16.10.2018 р. було сформовано конкурсну комісію  у складі голови комісії.к.ю.н.., доцента Машковської Л.В.та членів комісії: к.і.н.старшого  викладача Коваленко-Чукіної І.Г.., к.і.н , доцента Доморослого В.І.

За результатами перевірки тестових та ситуаційних завдань конкурсна комісія визначила переможців:

І місце – студент 21 спг групи Радванський В.Ю.;

ІІ місце – студент 21 спг групи Дяконенко Я.С.;

ІІІ місце – студентка 21-гр групи Олійник А.О.

Колектив кафедри вітає переможців та бажає подальшого успіху у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади!