Остання редакція: 10 жовтня 2018

Зустріч з відомим вченим

9 жовтня кафедра соціально-гуманітарних і правових дисциплін УНУС (завідувач кафедри – кандидат юридичних наук, доцент Л.В.Машковська) спільно з кафедрою екології і безпеки життєдіяльності нашого вузу (завідувач кафедри – доктор географічних наук, професор С.П.Сонько) провела зустріч із відомим вченим – кандидатом географічних наук, доктором  філософських наук, знавцем фізики, археології й історії, освіти К.В.Корсаком.

Під час перебігу зустрічі, що мала формат лекційно-неформального спілкування вчений ознайомив присутніх із оригінальними власними концепціями буття людини й нації, окреслив розуміння біосфери й ноосфери, новітніх перспектив освіти, відповів на запитання присутніх вчених і студентів. Від кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін у зустрічі з науковцем взяли участь доктор філософських наук, професор П.М.Ямчук, кандидати історичних наук, доценти І.С.Пахольчук, М.В.Костюк, І.Г.Коваленко-Чукіна, О.П.Гарбар, старший викладач Т.В.Сольська.