25.11.2016
Студенти 11-мк групи факультету менеджменту відвідали музей історії Уманського національного університету  садівництваЧитати повністю

Студенти 11-мк групи факультету менеджменту відвідали музей історії Уманського національного університету садівництва

Завдяки інформації завідувачки музеєм Свистун О.В., студенти 11мк групи мали змогу поринути в історію виникнення УНУС.

23.11.2016
Досвід вартий наслідуванняЧитати повністю

Досвід вартий наслідування

18 листопада у Монастирищі - старовинному козацькому місті, за ініціативи Черкаського крайового товариства Українського козацтва та за підтримки Районної адміністрації відбувся науково-практичний семінар на тему: «Національно-патріотичне виховання молоді засобами козацької педагогіки».

22.05.2016
Міжнародна науково-практична конференція "Філософія саду і садівництва в світовій культурі: джерела та новітні інтерпретації"Читати повністю