Меню
Остання редакція: 12 березеня 2024

Лабораторія «Українознавство»

У 2022 р. на кафедрі соціально-гуманітарних і правових дисциплін Уманського національного університету садівництва була створена лабораторія «Українознавство».

Впродовж свого функціонування лабораторія проводить наукові розвідки відповідно до Програми наукових досліджень УНУС та планів кафедри і факультетів. Зокрема триває реалізація дослідження «Українознавство в розвитку національної науки, освіти та виховання».

Лабораторія розробляє теоретичні і практичні основи трансформування науки, освіти, педагогіки та культури в світлі завдань та перспектив розвитку України як суверенної, демократичної, конституційно-правової держави.

Лабораторія досліджує, організовує та впроваджує результати досліджень і розробок у навчальний процес. Сприяє підвищенню якості підготовки бакалаврів, магістрів, аспірантів і докторантів.

Розробляє та реалізовує наукові програми дослідження історії та культури Уманщини у співпраці з науковими установами України та спеціалізованим науково-дослідними організаціями.

Лабораторія проводила міжнародну науково-практичну конференцію «Філософія саду і садівництва в світовій культурі: джерела та новітні інтерпретації», круглий стіл «Борітеся-поборете, вам Бог помагає!».

У планах лабораторії проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Українознавство в розвитку національної науки, освіти та виховання», з  перспективою проведення на міжнородному рівні.

 Керівник ННЛ «Українознавство», к. і. н., доцент Валентин Доморослий 

Останні новини

ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН  студентської наукової конференції, приуроченої 160 – річчю від дня народження видатного науковця у галузі біологічних наук,  професора Й.К. ПачоськогоЧитати повністю

ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН студентської наукової конференції, приуроченої 160 – річчю від дня народження видатного науковця у галузі біологічних наук, професора Й.К. Пачоського

Читати повністю

Всі новини