Науковий гурток з історії та культури України

На кафедрі соціально-гуманітарних і правових дисциплін функціонує гурток з вивчення актуальних проблем історії та культури України. Керує гуртком доцент кафедри Доморослий В. І.

Засідання гуртка відбуваються один раз на місяць. На його базі щорічно відбуваються студентські наукові конференції з випуском збірника наукових праць студентів, що дає їм навички науково-дослідницької роботи. У роботі гуртка приймають участь студенти різних факультетів та курсів, які цікавляться розвитком нашої держави у історико-культурному плані як у минулому, так і на сучасному етапі.

Учасники гуртка досліджують проблеми, які ще не в достатній мірі знайшли своє відображення у науковій літературі, залучаючи свідків та очевидців тих чи інших подій.

На засіданнях гуртка, які мають дискусійний характер виступають відомі громадські діячі та люди, які здійснюють значний внесок у розвиток національного культурного життя. Студенти на засіданнях мають можливість почути кваліфіковану думку з тих чи інших питань, так і висловити свою думку.

Кращі матеріали доповідей гуртка публікуються як в університетських, так і Всеукраїнських студентських наукових виданнях.