Остання редакція: 16 червня 2021

Засідання гуртка, секції історії та культури України, кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін «Гроші, як документи з історії України»

2021 рік особливий у історії України, саме 24 серпня виповнюється 30 років з дня проголошення суверенітету нашої держави.

День Незалежності України – свято, яке відзначатиме  все   суспільство,   це – найголовніша подія нашої країни, яка стала результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу.

Ювілейну дату українське суспільство відзначатиме по різному. Секція історії та культури України, кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін Уманського національного університету садівництва у цьому плані проявила креативний підхід, розпочавши відзначення цієї події 17 березня 2021 року. У цей день зусиллями викладачів кафедри було проведено засідання гуртка, секції історії та культури України «Гроші, як документи з історії України». З доповіддю виступив професор кафедри Шатохін А.М. Інформація доповідача викликала, жвавий і непідробний інтерес з боку слухачів, студентів та викладачів університету.

З доповненнями виступила викладачі кафедри-доценти: Гарбар О.П., Доморослий В.І., Костюк М.В.

Засідання, як показав хід, сприяло кращому засвоєнню студентами матеріалу з історії та культури України.

Гроші УНР