Меню
Остання редакція: 17 січня 2023

Науково-практичний семінар «Боротьба з проявами насильства в Україні. Історія і сучасність»

В рамках Всеукраїнського проекту «16 днів проти насильства» 9 грудня 2021 р. на кафедрі соціально-гуманітарних і правових дисциплін був проведений науково-практичний семінар «Боротьба з проявами насильства в Україні. Історія і сучасність».

В роботі семінару взяли участь: професор А.М. Шатохін, доценти В.І.Доморослий, М.В.Костюк, студенти 11-Ф та 11-МБМ груп.

Керівник семінару В.І. Доморослий запропонував розглянути та проаналізувати зародження, становлення та сучасний стан феномену насильства загалом, та його проявів в історії України, зокрема.

У своєму виступі студентка 11-Ф групи А. Поліщук розкрила сутність насилля та його феномен, як невід’ємного супутника суспільного життя, зважаючи на наявність відмінностей та полярності інтересів людських, класових, національних.

Студент 11-Ф групи В. Тодавчич зупинився на перших проявах насильства на території України, його причинах та наслідках, акцентуючи увагу на тому, що нашим предкам більше доводилося протистояти різним формам насильства, аніж застосовувати його стосовно інших народів.

Студентка 11-Ф групи В. Вокіна акцентувала увагу учасників семінару на проявах насильства в новітній історії України у світлі подій пов’язаних з агресією Росії проти України.

Як продемонстрували виступи та коментарі учасників семінару проблема викликає значний суспільний інтерес і оратори сходилися на тому, що, не зважаючи на живучість феномену насильства, проти нього необхідно консолідувати зусилля усієї світової спільноти.

Останні новини

VIІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція  «Філософія саду і садівництва в світовій культурі: джерела та новітні інтерпретації»Читати повністю

VIІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Філософія саду і садівництва в світовій культурі: джерела та новітні інтерпретації»

Читати повністю

Всі новини