Меню
Остання редакція: 23 квітня 2020

Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства С.С. Рубіна

Секція народознавства кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін Уманського національного університету садівництва, 23 квітня 2020 р. брала участь у проведенні Всеукраїнської студентської наукової інтернет-конференції приуроченої 120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога, у галузі землеробства С.С. Рубіна.

В роботі конференції брали участь викладачі кафедри Машковська Л.В.,  Костюк М.В, Гарбар О.П., Доморослий В.І., Шатохін А.М., Ямчук П.М. та  студенти університету.

Робота конференції відбувалася в умовах карантину і тому не всі 11 студентів заявлених у програмі мали змогу виступити. У зв’язку з технічними причинами були представлені чотири доповіді:

1. Основні філософські ідеї Бертрана Рассела.

Доповідач: студентка 11 ‒ е групи Мінченко К. А.,факультету

менеджменту.

2. Малоросійство та його прояви у суспільному житті України

Доповідач – студентка 11-пб групи Веселова Д.М.

3. Державницькі ідеї у творчості Т. Шевченка.

4. «Вічні питання» людства очима молоді.

Доповідач – студентка 11-пб групи Гончарук О.М.

    

Виступи викликали жвавий інтерес і супроводжувалися питаннями та дискусіями з боку студентів та викладачів, що міститься в коментарях у Viber, та  e-mail.

Запитання та відповіді учасників конференції свідчили про високий рівень підготовки студентів, про що свідчили у своїх виступах студентка 11-М групи Точініна О. та викладачі Шатохін А. М. та Костюк М.В.

Доповіді студентів будуть опубліковані з збірнику наукових праць конференції. Кращим, на думку присутніх, був виступ студентки 11-ПБ групи Гончарук О. (науковий керівник, проф. Шатохін А.М.).

Останні новини

VIІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція  «Філософія саду і садівництва в світовій культурі: джерела та новітні інтерпретації»Читати повністю

VIІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Філософія саду і садівництва в світовій культурі: джерела та новітні інтерпретації»

Читати повністю

Всі новини