Остання редакція: 03 квітня 2024

Засідання круглого столу присвяченого річниці з дня народження Тараса Шевченка на тему: «Борітеся-поборете, вам Бог помагає»

6 березня на факультеті менеджменту Уманського національного університету садівництва відбулося засідання круглого столу присвяченого  річниці з дня народження Тараса Шевченка на тему: «Борітеся-поборете, вам Бог помагає» за участю викладачів і студентів факультету та  воїнів-захисників України.

Відкрив наукове зібрання доцент кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін Валентин Доморослий, який зазначив, на те, що минає 210 років з того часу, коли українська земля подарувала нам одного з найкращих її синів – Тараса Шевченка. Поява цього національного титана є видатною подією в історії України та світу. Кожне слово, написане поетом, і досі актуальне.

До круглого столу доєдналися викладачі та студенти факультету менеджменту. Про Шевченка, в сучасному культурному просторі розповів доцент кафедри української та іноземних мов Олег Лазарєв. Студенти акцентували увагу на різноплановості творчості Кобзаря.

Гості круглого столу, воїни-захисники України Сергій Бузиновський, Юрій Мулько, Сергій Петришин відзначили те, що видатний український митець залишив нам важливі послання, які для українців стали закликом до дії. Одне з них висловлене поетом у поемі «Кавказ» відповідає нашому сьогоденню «Борітеся-поборете, вам Бог помагає. За вас правда, за вас слава. І воля святая!» Військовослужбовці зазаначили, що Збройні Сили України гідно виконують настанову Тараса Шевченка і роблять усе щоб здійснився його «Заповіт» щоб понесло « з України у синєє море, кров ворожу…».

Декан факультету Наталія Вернюк акцентувала увагу на ролі творчості Шевченка у  навчальному процесі, зазначивши, що його слова «Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь» мають бути визначальними для студентів, як майбутніх фахівців.

Засідання круглого столу відбулося у теплій, невимушеній атмосфері, незважаючи на те, що переривалася сигналом повітряної тривоги. Ця подія в житті факультету та університету ще раз продемонструвала єдність народі і армії рухатися «Разом до Перемоги!».

Доцент кафедри соціально-гуманітарних

і правових дисциплін