Меню

Про кафедру

Кафедра створена у листопаді 1938 р. як кафедра марксизму-ленінізму. У вересні 1980 р., у наслідок розподілу цієї кафедри, отримала назву кафедри історії та філософії, а 2007 р. - перетворена на кафедру соціально-гуманітарних і правових дисциплін.

Студенти вивчають на кафедрі такі дисципліни: історію України; історію та кульуру України; філософію; філософію науки; соціологію; політологію; правознавство; аграрне право, екологічне право; господарське право; інтелектуальну власність ; підприємницьке, трудове, адміністративне, договірне, міжнародне право та інші.

Навчальний процес забезпечують 9 викладачів, серед яких 2 доктори наук, професори та 7 кандидатів наук, доцентів. 

Основним завданням, яке ставлять перед собою науково-педагогічні працівники кафедри, є надання студентам необхідного обсягу соціально-гуманітарних і правових знань відповідно до запитів і потреб інформаційного суспільства, формування гнучкості й системності мислення та комунікативних навичок студентів при активному освоєнні національно-культурних традицій, новітніх суспільних та законодавчих процесів і тенденцій світового масштабу.

Останні новини

ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН  студентської наукової конференції, приуроченої 160 – річчю від дня народження видатного науковця у галузі біологічних наук,  професора Й.К. ПачоськогоЧитати повністю

ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН студентської наукової конференції, приуроченої 160 – річчю від дня народження видатного науковця у галузі біологічних наук, професора Й.К. Пачоського

Читати повністю

Всі новини