Остання редакція: 16 червня 2021

Засідання гуртка, секції історії та культури України, кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін «Мій Шевченко»

І мене в сім’ї великій

В сім’ї вольній, новій,

Не забудьте пом’янути

Незлим тихим словом.

Т. Шевченко

9 березня 2021 року Україна відзначила 207 років від дня народження видатного майстра слова, талановитого художника, справжнього громадянина Тараса Григоровича Шевченка (1914-1861).

Традиційно з нагоди вшанування пам’яті Великого Українця в Уманському національному університеті садівництва, 17 березня, відбулося засідання гуртка, секції історії та культури України,  кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін «Мій Шевченко»

Засідання відкрив доцент кафедри Доморослий В.І., який зупинився на внеску Великого Кобзаря у світову культуру.

Студенти університету Бобонич О., Москаленко Є., Долженко П., Куркудюк Д., Бельський Є., Романенко П., Філіпюк Д., Непокрита І. у своїх виступах зазначали ким для них є Шевченко. Свої виступи доповнювали декламуванням його творів.

Про роль Шевченка у педагогіці та у вихованні у своїх доповідях відзначили професор Шатохін А.М., доценти Гарбар О.П., та Костюк М.В.

Шевченко вчора, сьогодні і завтра залишається у серцях українців прикладом любові до свого народу, Батьківщини. Він учить малих і дорослих вивчати історію рідного краю, шанувати героїв, завжди бути готовими до боротьби за щасливе майбутнє, за справедливість, за честь України-матері.