Остання редакція: 17 січня 2023

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА СТУДЕНТСЬКА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИУРОЧЕНА 135-РІЧЧЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО ВЧЕНОГО І ПЕДАГОГА У ГАЛУЗІ СЕЛЕКЦІЇ І НАСІННИЦТВА ІВАНА МАКСИМОВИЧА ЄРЕМЄЄВА

Не зважаючи на складний час у нашій державі, відбулася Всеукраїнська наукова студентська  інтернет-конференція, приурочена 135-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі селекції і насінництва Івана Максимовича Єремєєва.

Секція правових дисциплін кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін працювала у дистанційному форматі 31 травня 2022 року, в роботі якої прийняли участь 29 студентів та чотири викладачі.

На засіданні секції (керівник секції – кандидат педагогічних наук, доцент О.А. Поліщук, староста гуртка – студентка 31-м групи І.С. Горова) було заслухано та обговорено 20 наукових доповідей студентів, де висвітлено низку різнобічних питань, що стосуються особливостей кримінальної відповідальності неповнолітніх в Україні, ринку землі, правового режиму майна суб’єктів господарювання, правового регулювання зайнятості населення, державного страхування в Україні, державного регулювання цін в умовах війни, відсторонення працівників від роботи через відмову від вакцинації, трудового договору із матеріально-відповідальними особами, вирощування та реалізації зерна в Україні, фінансової підтримки України в умовах війни, післявоєнного відновлення туристичної галузі України,  конституційно-правових питань державних символів України, громадянства та підданства в Україні, правового статусу СБУ, порядку встановлення та припинення дії земельного сервітуту, смертної кари та ін. Слід зазначити, що наукові доповіді було представлено як українською, так і англійською мовами.

Було визнано кращими з наукової точки зору наступні доповіді:

1. Горової І.С., студентки 31-м групи  факультету менеджменту на тему: «Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх за законодавством України», науковий керівник – к.п.н., доцент  О.А. Поліщук.

2. Митрофанової  Я.В., студентки 31-м групи факультету менеджменту на тему: «Правові наслідки відсторонення працівника від роботи через відмову від вакцинації», науковий керівник – к.ю.н., доцент  Л.В. Машковська.

3. Полюхович А.В., студентки 11-гр групи факультету менеджменту на тему: «Конституційно-правові питання державних символів України», науковий керівник – к.ю.н., доцент З.П. Білошкурська.

4. Нестеренко Р.К., студента 11-кн групи факультету економіки і підприємництва на тему: «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх», науковий керівник – к.і.н., доцент   І.Г. Коваленко-Чукіна.

Всі доповіді викликали неабияку зацікавленість, що стало приводом до жвавого їх обговорення. Керівники секції побажали доповідачам подальших творчих злетів та наукових здобутків.

Керівник наукового студентського гуртка

кафедри соціально-гуманітарних