Остання редакція: 18 листопада 2022

ДИСКУСІЙНИЙ КЛУБ ПРИСВЯЧЕНИЙ 300-РІЧЧУ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 899-р «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди», розпорядження УНУС від 08.11.2022 № 01-08/23 «Про проведення заходів з відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди». З нагоди Всесвітнього Дня Філософії, який, за рішенням ЮНЕСКО, щорічно відзначається у третій четвер листопада,  в цьому році - 17 листопада кафедрою соціально-гуманітарних і правових дисциплін Уманського національного університету садівництва було проведено засідання Дискусійного Клубу на тему «Григорій Сковорода в контексті епох». В засіданні взяли участь завідувач кафедри, кандидат юридичних наук, доцент Людмила Машковська, яка розпочала засідання Дискусійного клубу щирим привітанням всім, хто є причетним до філософії та філософування, кандидат історичних наук Ірина Коваленко-Чукіна, всі члени кафедри. Доктор філософських наук, професор Павло Ямчук наголосив на необхідності актуалізації та масштабного розуміння в новітні часи ідей автора «Вдячного Єродія», «Алфавіту альбо Букваря світу», та , особливо, в  контексті вічної філософії Саду та Садівництва, яка притаманна ідейному світу нашого, єдиного в Україні, університету садівництва  – «Саду Божественних пісень». Ґрунтовними і цікавими розмислами про вічні ідеї та ідеали великого українського мислителя світового значення поділилися студентка факультету економіки і підприємництва Марія  Вілонова, яка в есеїстичній формі міркувала про неперебутність ідей Григорія Сковороди в контексті минулого, сьогодення та майбутнього, студенти  Тетяна Попович, Анна Григорян, Станіслав Кулинич, Роман Плохий. Станіслав Бомко.

Доктор філософських наук,

Професор, професор кафедри