Остання редакція: 18 жовтня 2017

ІІІ Конгрес Соціологічної асоціації України

Завідувач кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін, доктор соціологічних наук, професор Анатолій Шатохін взяв участь у роботі ІІІ Конгресу Соціологічної асоціації України, «Нові нерівності – нові конфлікти: шляхи подолання», що відбувся на базі Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Це був найбільший соціологічний форум в Україні за останні три роки. В роботі конгресу взяли участь понад 300 соціологів України, а також зарубіжні гості з Австрії, Білорусі, Грузії, Литви, Польщі, Росії, Туреччини, Угорщини, Чехії, Японії.

Учасники Конгресу обговорили актуальні проблеми сучасного українського суспільства, шляхи подолання соціально-політичної кризи, досвід зарубіжних країн, а також методологічні й методичні питання розвитку української соціології.

В рамках Конгресу відбувся ІХ з’їзд Соціологічної асоціації України, який обрав новий склад правління САУ, та інші робочі органи асоціації. Президентом САУ переобраний ректор Харківського національного університету ім.. В.Н. Каразіна, доктор соціологічних наук, професор, академік НАН України В. Бакіров.