Остання редакція: 18 жовтня 2023

КАФЕДРА СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ І ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН УМАНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕСИТЕТУ САДІВНИЦТВА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У РОБОТІ ХІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «МЕНЕДЖМЕНТ ХХІ СТОЛІТТЯ»

18 жовтня 2023 року на факультеті менеджменту Уманського національного університету садівництва було, згідно із багатолітньою традицією, проведено чергову ХІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Менеджмент ХХІ століття». До участі в роботі конференції, в планерному та секційному засіданні, долучилися відомі вчені й практики – фахівці з різних сфер управлінської діяльності. Кафедра соціально-гуманітарних і правових дисциплін Уманського національного університету садівництва у повному складі взяла участь у роботі конференції.