Остання редакція: 02 вересня 2021

КАФЕДРА СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ І ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН ВЗЯЛА УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ ДНЯ ЗНАНЬ В УМАНСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ САДІВНИЦТВА

Першого вересня 2021 року в Уманському НУС традиційно відбулися урочистості, присвячені відзначенню Дня Знань. Кафедра соціально-гуманітарних і правових дисциплін взяла активну участь у відзначенні цього загальноукраїнського свята. З цією метою колективом кафедри під керівництвом завідувача, кандидата юридичних наук, доцента Л.В.Машковської було підготовлено репрезентаційну виставку. Члени кафедри, спільно із усім колективом факультету менеджменту, до складу якого належить кафедра соціально-гуманітарних і правових дисциплін, презентуваливласні науково-освітні здобутки, поділилися особистим баченням подальшого розвитку освітньої галузі в царині розвитку економіки й усієї аграрно-промислової галузі, підготовки всебічно ерудованих фахівців гідних  викликів мінливих реальностей ХХІ століття. В рамках святкування відбулася спільна фотосесія, в якій взяли участь декан факультету – кандидат економічних наук, доцент Н.О.Вернюк, всі кафедри факультету.