Остання редакція: 26 вересня 2023

Міжнародне підвищення кваліфікації на тему:  «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ПРИ ПІДГОТОВЦІ МАГІСТРІВ ТА ЗДОБУВАЧІВ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ (PHD) В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНІ»

Підвищення кваліфікації – підвищення рівня готовності особи до виконання її професійних завдань та обов’язків або набуття особою здатності виконувати додаткові завдання та обов’язки через отримання нових знань і вмінь у межах професійної діяльності або галузі знань.

З 11.09.2023 по 18.09.2023 завідувач кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін кандидат юридичних наук, доцент Людмила МАШКОВСЬКА взяла участь у міжнародному підвищенні кваліфікації на тему:  «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ПРИ ПІДГОТОВЦІ МАГІСТРІВ ТА ЗДОБУВАЧІВ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ (PHD) В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНІ»

Навчальне навантаження міжнародного підвищення кваліфікації становило 1,5 кредити ЄКТС (45 годин): з них лекційних – 12 год., практичних - 20 год., самостійна робота – 13 годин.

Організатором міжнародного підвищення кваліфікації виступив Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян.

Сертифікат про проходження міжнародного підвищення кваліфікації є документом, який підтверджує міжнародний досвід учасника та враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг ЗВО.