Остання редакція: 27 квітня 2023

Правовий брейн-ринг: "Особливості адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх"

26 квітня 2023 року було проведено Правовий брейн-ринг для студентів І курсу «Особливості адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх».

Активну участь у підготовці та проведенні заходу взяли студенти 11-кн групи факультету економіки і підприємництва.

Цей захід був проведений для того, щоб популяризувати правові знання, формувати правову культуру серед студентської молоді,  сформувати поняття адміністративного та кримінального права; вивчити адміністративні та кримінальні відносини, які регулює адміністративне та кримінальне право; мати уявлення про межі дії кримінального кодексу та найпоширеніші види злочинів; вивчити поняття і види злочинів та види кримінальних покарань; розвивати правове та критичне мислення.

Головна ціль заходу була за допомогою пізнавально-навчальних ігор викликати інтерес до дисципліни Правознавство.

ІРИНА КОВАЛЕНКОУКІНА,

кандидат історичних наук, доцент