Остання редакція: 22 листопада 2022

ПРОБЛЕМНИЙ СЕМІНАР НА ТЕМУ: «ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ВІДНОСИН У СФЕРІ ГОСПОДАРСЬКОЇ ТА ФІНАНСОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦТВА»

22 листопада 2022 року на кафедрі соціально-гуманітарних та правових дисциплін було проведено проблемний семінар на тему: «Правове регулювання відносин у сфері господарської та фінансової діяльності суб’єктів підприємництва».  Модерувала захід кандидат педагогічних наук, доцент Поліщук Олена Анатоліївна. Учасниками заходу були науково-педагогічні працівники кафедри – завідувач Машковська Людмила Володимирівна, доцент Коваленко-Чукіна Ірина Григорівна, доцент Білошкурська Зінаїда Павлівна та здобувачі вищої освіти різних факультетів Уманського НУС. Метою даного заходу було формування у здобувачів вищої освіти спеціальних знань і практичних навичок у сфері фінансової та господарської діяльності суб’єктів  підприємництва усіх форм власності та організаційно-правових форм, з урахуванням чинників зовнішнього та внутрішнього середовища його функціонування, засобів, механізмів та інструментарію правового регулювання їх діяльності.

З науковими доповідями виступила низка студентів, а саме: Коберник Вероніка «Особливості фінансової діяльності суб’єктів підприємництва різних організаційно-правових форм», науковий керівник, доцент Поліщук О.А., Гончарено Аріна «Правовий статус окремих суб’єктів господарювання», науковий керівник, доцент Машковська Л.В., Шкиндер Назар «Правові відносини як визначальна категорія юридичного мислення» науковий керівник, доцент Коваленко-Чукіна І.Г.

Запропоновані доповіді викликали інтерес та жваве обговорення серед викладацького складу кафедри та здобувачів вищої освіти. Під час проведення семінару розгорнулася дискусія щодо проблемних аспектів вдосконалення правових відноси у сфері підприємництва.

Керівник наукового студентського гуртка

з правових дисциплін