Остання редакція: 02 жовтня 2017

Профорієнтаційна робота в школах Ямпільського району Вінницької області

27 вересня 2017 року доценти кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін Доморослий В. І. та Костюк М. В.,  старший викладач кафедри  процесів, машин та обладнання агропромислового виробництва Шевчук В. В. провели профорієнтаційну роботу в школах м. Ямпіль та Ямпільського району Вінницької області.

Під час плідного спілкування  майбутні абітурієнти ознайомилися з історією та традиціями  Уманського НУС, його структурою, спеціальностями, міжнародною діяльністю, навчанням на курсах підготовки до ЗНО та отриманням додаткових балів при вступі до університету.

Учні отримали вичерпну інформацію про можливість паралельного навчання за кількома спеціальностями та продовження навчання  та виробничої практики за кордоном .

Особливий інтерес викликали  повідомлення про можливість навчання на кафедрі військової підготовки та поглиблене вивчення інформаційних технологій, а також гарантоване працевлаштування випускників.

Окрім цього,  учні були ознайомлені із проживанням  у  студмістечку та  дозвіллям студентів нашого університету.

Бажаємо випускникам успішно скласти ЗНО та сподіваємося на результативну співпрацю.

Доцент кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін Костюк М. В.