Остання редакція: 29 вересня 2017

Профорієнтаційна робота в школах Жашкова та Жашківського району

21 вересня 2017 р. старший викладач кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін Гарбар О.П. та доцент кафедри лісового господарства Коваль С.А. провели профорієнтаційну роботу у школах міста Жашкова та Жашківського району. Учні шкіл отримали детальну інформацію про історію становлення та розвитку Уманського національного університету садівництва, факультети і спеціальності. Школярі були ознайомлені також із можливостями: навчатися за програмою «Подвійний диплом» у провідних університетах світу; брати участь у програмах культурного обміну та проходження виробничого стажування в Австрії, Данії, Канаді, Нідерландах, Німеччині, Польщі, США, Фінляндії, Швейцарії, Швеції; отримати кваліфіковану допомогу під час працевлаштування; розвивати творчі та спортивні здібності у секціях та народних творчих колективах; пройти військову підготовку на базі університету; отримати посвідчення категорії «В»; проживання в студмістечку з розвиненою інфраструктурою; курси з підготовки до ЗНО.

Сподіваємось на плідну співпрацю.