Остання редакція: 16 листопада 2023

УМАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ САДІВНИЦТВА ДІЄВО ІНТЕГРОВАНИЙ У ФІЛОСОФСЬКУ ДУХОВНО-ІНТЕЛЕКТУАЛЬНУ СПІЛЬНОТУ

У Всесвітній День Філософії, який, за рішенням ЮНЕСКО, щорічно відзначається у третій четвер листопада, а цього року він припадає на 16 листопада, студентство  та професорсько-викладацький склад Уманського національного університету садівництва взяли активну участь, а це, в умовах війни вже стало прикрою реальністю, в змішаному – он-лайн і оф лайн форматі філософсько-науковому заході. На запрошення організатора і модератора конференції, доктора філософських наук, професора, професора Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова, академіка НАН ВО України Костянтина Вергелеса здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники нашого університету в онлайн форматі взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю  «Філософія в науковому та соціально-політичному дискурсах" .  Знані та юні мислителі Уманського НУС мали можливість долучитися до філософських розмислів вчених зі Львова, Києва, Одеси, Вінниці, окреслити власні світоглядно-тематичні поля в контексті сьогоденних реалій.

Втім, в Університеті, заходи з нагоди Всесвітнього Дня Філософії тривали і у оф-лайн форматі. Зокрема, було проведено вже традиційний Круглий Стіл, який цього разу, було присвячено темі: «Філософія духовно-інтелектуального і буттєвого Опору в контексті повномасштабної війни».  Щиро вдячні всім, хто долучився до загальноуніверситетського відзначення Всесвітнього Дня Філософії.

Доктор філософських наук,

професор Павло Ямчук