Остання редакція: 10 грудня 2019

В УМАНСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ САДІВНИЦТВА РОЗПОЧАВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

Як загальновідомо, вже декілька років поспіль кафедра соціально-гуманітарних і правових дисциплін Уманського НУС, згідно із усталеними міжнародними  традиціями, проводить Всеукраїнський тиждень права. Концептуальне та методологічне наповнення Тижня Права включає в себе проведення низки різноманітних заходів, які мають на меті сприяння зростанню громадянської й індивідуальної правосвідомості кожного українського громадянина, розширення масштабів усвідомлення прав і свобод людини і суспільства, актуалізацію перспективного бачення громадянином розвитку своїх прав та законодавчого й правотворчого гарантування – а це неодмінна константа забезпечення й розвитку громадянської правосвідомості – індивідуальних й громадянських свобод.

9 грудня 2019 року кафедра соціально-гуманітарних і правових дисциплін Уманського НУС розпочала Всеукраїнський тиждень права традиційно креативно. Вже при вході до ІІ поверху, де розташовуються кабінети кафедри, всіх – гостей, студентів, вчених університету зустрічав «вільний мікрофон» - плакат, де кожен міг занотувати свої міркування про права й свободи громадянина, а також окреслити власне бачення перспектив гарантування й розвитку цих прав і свобод в Україні й світі.  Небайдужі – а їх було багато – не лише дякували креативним студентам за дієву підтримку в можливості висловити власну думку, а й висловлювали щиру вдячність кафедрі соціально-гуманітарних і правових дисциплін .

Втім, Всеукраїнський тиждень права триває.

Доктор філософських наук, професор Павло Ямчук