Остання редакція: 03 квітня 2023

VIІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Філософія саду і садівництва в світовій культурі: джерела та новітні інтерпретації»

Уманський національний університет садівництва

Академія імені Якуба з Парадижу в Гожуві Великопольському (Польща)

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

кафедра соціально-гуманітарних і правових дисциплін Уманського національного університету садівництва

4 травня 2023 року

проводить VIІ Міжнародну науково-практичну онлайн-конференцію

ОСНОВНІ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Концептуальна триєдність «Сад – Садівництво – Садівничий» у духовно-філософському та цивілізаційному дискурсі: джерела, ґенеза, сучасний контекст;

2. Збереження і розвиток українського хліборобсько-садівничого світобачення й буття під час війни й у поствоєнних реаліях;

3. Актуальні проблеми вивчення аграрних та економічних наук в ХХІ столітті: виклики та перспективи;

4. Універсум соціально-гуманітарних і правових дисциплін у сучасній вищій школі: новітні реалії, інформаційні технології, просвітницькі стратегії;

5. Духовно-інтелектуальне садівництво як плекання майбутніх українських поколінь: дитячий садок – школа – вуз; ;

6.Сад української мови та художньої літератури як ціннісно-смислова сфера творення духовно-національної ідентичності та єднання нації;

7. Філософія Саду і садівництва родоводу Симиренків: від видання Шевченкового «Кобзаря»  до  творення садів і новітньої філософії садівничого й садівництва у ХІХ-ХХІ століттях;

Робочі мови конференції: українська, польська, англійська.

Для участі в конференції потрібно надіслати до 25 квітня 2023 року на електронну адресу jamchuk1972@gmail.com наступну інформацію:

1. Заявку на участь із темою доповіді, напрямом конференції та інформацією про автора (ім’я, прізвище, посада, установа, назва доповіді, адреса, телефон, електронна пошта).

Організаційний внесок у розмірі 60 грн. просимо переказувати на картку Приватбанку № 4149499162447500 Макаринській Аліні Петрівні.

Учасникам Міжнародної конференції за бажанням надається електронний варіант Сертифікату про участь.

2. Електронну версію тез доповіді, написану відповідно до вимог (в окремому файлі з ім’ям, наприклад: Петренко_тези).

Учаснику надсилається електронний варіант Збірника конференції на його е-майл адресу. Електронна версія книги буде розміщена  в репозитарії Уманського НУС. Вона дорівнює друкованій версії Збірника наукових праць за матеріалами VIІ Міжнародної науково-практичної конференції «Філософія саду і садівництва в світовій культурі: джерела та новітні інтерпретації»

За додатковою інформацією звертатися:

(04744) 3-22-26   кафедра соціально-гуманітарних і правових дисциплін;

(097) 375-74-77 – доктор філософських наук, професор Павло Миколайович Ямчук

ВИМОГИ ДО ФОРМАТУВАННЯ ТА ПОДАННЯ ПУБЛІКАЦІЇ

1. Загальний обсяг 3-5 сторінок друкованого тексту у форматі А 4.

2. Стандарти: шрифт TimesNewRoman; розмір – 14, міжрядковий інтервал 1,5; абзац 1,25 см; всі поля 2,0 см.

3. Посилання повинні бути оформлені відповідно до чинних стандартів.

ТЕКСТ ПОВИНЕН ВІДПОВІДАТИ ТАКІЙ СТРУКТУРНІЙ СХЕМІ:

1.Ініціали, прізвище автора (подаються малими напівжирними літерами, вирівнювання по центру).

2.Науковий ступінь і вчене звання (курсив, вирівнювання по центру).

3. Назва організації/закладу, де працює/навчається автор (співатор) (курсив, вирівнювання по центру).

4. НАЗВА ТЕМИ (подається великими напівжирними літерами, вирівнювання по центру).

5. Текст тез (вирівнювання по ширині).

6. Список використаних джерел(подається малими напівжирними літерами, вирівнювання по центру).

Автори публікації несуть відповідальність за достовірність фактів, цитат, посилань на літературу та іншу інформацію.

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ:

Старовойт  А.М.

доцент кафедри української мови та літератури Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

САД ОБРАЗІВ ТА ІДЕЙ ОЛЕКСИ РІЗНИКІВА  В КОНТЕКСТІ ПІЗНАННЯ ФЕНОМЕНУ УКРАЇНИ Й УКРАЇНСТВА

Українська духовно-інтелектуальна ідентичність становить ще й досі належною мірою й чином неосмислений, а відтак – і відповідно не поцінованийні у світі, ні навіть на вітчизняних теренах універсум, у якому органічно єднаються різноаспектні, плідні з огляду на новітні неординарні рецепціїціннісно-смислові поля. Одухотворений «Сад божественних пісень» Григорія Сковороди, «Сад нетанучих скульптур» нашої великої сучасниці Ліни Костенко і, звісно – трансцендентальний Шевченків «садок вишневий коло хати» є, на наше переконання, життєдайними джерелами Саду образів та ідей Олекси Різниківа у масштабному розумінні цього поняття. В цьому Саду зростають, дозволимо собі метафоричну філософему, одвічні древа Істини, Добра і Краси. А неповторним ґрунтом для їхнього зростання є, пронесена «крізь бурю й сніг» (образна філософема Максима Рильського), крізь важкі життєві випробування любов до материнського Слова.

ЗАЯВКА

На участь у VІІ Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Філософія саду і садівництва в світовій культурі: джерела та новітні інтерпретації», що відбудеться 4 травня 2023 року

П.І.Б.

Науковий ступінь