Остання редакція: 19 березеня 2021

Історичний лекторій до 125-річчя від дня народження Н.В. Суровцевої

Що в імені твоїм? – Надія!?

(до 125-річчя від дня народження Н.В. Суровцевої)

З нагоди вшанування 125-річчя від дня народження видатної історичної постаті міста Умань Надії Віталіївни Суровцевої, в читальній залі для наукових працівників УНУС кафедрою соціально-гуманітарних і правових дисциплін спільно з бібліотекою проведено історичний лекторій.

Роботу розпочала провідний бібліотекар бібліотеки Побережець В.С. Вона ознайомила присутніх із представницею шляхетних українок, уманчанкою - Н.В. Суровцевою і запропонувала переглянути підготовлену нею презентацію за матеріалами Уманського краєзнавчого музею з особистого архіву Надії Суровцевої.

Презентацію провели заступник директора бібліотеки Прокопенко С.В. та бібліотекар І категорії Маєвська Т.А.

З доповіддю «Провісниця Нової Ери» виступив студент 11-а групи Грачов С.О., про «Шлях на Голгофу» доповів студент 11-а групи Воробйов П.О., про останні роки життя в місті Умань розповіла студентка 11-а групи у доповіді «У пошуках втраченого часу».

В обговоренні доповідей взяли участь завідувач кафедри, доцент Машковська Л.В., професор Шатохін А.М., доценти Костюк М.В., Доморослий В.І., Коваленко-Чукіна І.Г. та Гарбар О.П.