Меню
Остання редакція: 29 січня 2025

УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ПІДВИЩЕННІ КВАЛІФІКАЦІЇ «ІННОВАЦІЙНІ ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ: ПРИ ПІДГОТОВЦІ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНІ»

   У період з 11.01.2025 р. по 20.01.2025 р. Олена Поліщук, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін взяла участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації-вебінарі «Інноваційні цифрові інструменти для дистанційного навчання: при підготовці здобувачів освіти в країнах Європейського Союзу та Україні» («Innovative digital tools for remote learning: in the training of students in the EU and Ukraine»). Даний курс був організований науково-дослідним Інститутом Люблінського науково-технологічного парку та ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян».

   Мета вебінару – звернути увагу освітян на питання впровадження інноваційних цифрових інструментів для дистанційного навчання задля розвитку критичного, креативного та логічного мислення здобувачів освіти інструментами, доступними кожному педагогу в навчальному процесі та ефективного використання можливостей інноваційних цифрових інструментів для дистанційного навчання при підготовці здобувачів освіти в країнах Європейського союзу та України.

   Заняття з курсу проводилися дистанційно, навчальні матеріали для опанування курсу, було розміщено на електронній навчальній платформі, доступ до якої було надано зареєстрованим учасникам курсу.

   Під час вебінару слухачами було здобуто таких компетентностей: професійні та загальні навички використання Європейського досвіду в закладах освіти щодо впровадження інноваційних цифрових інструментів для дистанційного навчання при підготовці здобувачів освіти.

   Результатом програми підвищення кваліфікації є розвиток професійних компетентностей, набуття нових навичок комунікації та ознайомлення з досвідом роботи колег із різних регіонів України та держав Європейського Союзу щодо використання інноваційних цифрових інструменти для дистанційного навчання при підготовці здобувачів освіти в країнах Європейського Союзу та Україні. Набуті знання допоможуть розширити спектр навчальних інструментів, які можна використовувати в освітній діяльності. Набуті компетентності допоможуть побудувати власну траєкторію роботи зі здобувачами освіти використовуючи інноваційні цифрові інструменти та онлайн- методи і прийоми розвитку креативного, критичного та логічного мислення.