06.04.2017
Робота наукового гуртка кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін  Всеукраїнської наукової студентської конференціЧитати повністю

Робота наукового гуртка кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін Всеукраїнської наукової студентської конференці

Науковий студентський гурток працював в складі секцій народознавства і правових дисциплін 5 квітня 2017 року. В роботі секцій взяли участь 72 студенти та 9 викладачів. Всього на секціях було заслухано та обговорено 50 доповідей студентів.

Пісна ОдаркаЧитати повністю

Пісна Одарка

24 березня відбулася зустріч першокурсників факультету менеджменту та лісового і садово-паркового господарства з художницею міжнародного класу Пісною Одаркою Анатоліївною.

23.03.2017
В Уманському національному університеті садівництва відбулась Міжнародна науково-практична конференціяЧитати повністю

22 березня 2017 року відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Трансформації українського суспільства: до 100-річчя Української національної революції»

Міжнародні наукові-практичні конференції Читати повністю

Міжнародні наукові-практичні конференції

«Трансформації українського суспільства: до 100-річчя Української національної революції» і «ФІЛОСОФІЯ САДУ І САДІВНИЦТВА В СВІТОВІЙ КУЛЬТУРІ: ДЖЕРЕЛА ТА НОВІТНІ ІНТЕРПРЕТАЦІЇ»

02.03.2017
Кафедра соціально-гуманітарних і правових дисциплін взяла участь у Всеукраїнському флеш-мобі з нагоди 203 річниці з дня народження Тараса Шевченка Читати повністю

В УНУС відбулась літературно-мистецька акція на підтримку єдності України й, зокрема, українського руху на тимчасово окупованих територіях.