Остання редакція: 22 лютого 2022

ПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО СТУДЕНТСЬКОГО ГУРТКА З ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН

Студентський науковий гурток з правових дисциплін кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін Уманського національного університету садівництва приділяє велику і всебічну увагу, власне правовому вихованню молоді; розв’язанню найбільш актуальних та суперечливих питань діючого законодавства України, системи права України; актуальним питанням в галузі туризму, трудового, господарського, фінансового й міжнародного права; правовим аспектам політичної системи України.

22лютого 2022 року відбулось планове засідання наукового студентського гуртка з правових дисциплін кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін, в якому взяли активну участь студенти факультету менеджменту, де було заслухано доповіді за тематикою правого регулювання туристичної діяльності та готельно-ресторанного бізнесу, міжнародного права, правознавства, а саме:

1. «Розвиток туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні» (доповідач Остапенко Дарина, студентка 11к-м групи);
  2. «Порушення прав людини: реалії сьогодення» (доповідач Морозюк Ілона, студентка21мб-ма групи).
  3. «Впровадження стандартів ЄС у систему правового захисту прав споживачів в Україні» (доповідач Лобунець Денис, студент 31-м групи).

Підсумовуючи засідання, слід зазначити, що доповіді було представлено на високому науковому рівні, висвітлено основні моменти правового регулювання у туристичній та готельно-ресторанній сферах, міжнародному регулюванні прав споживачів та захисту прав людини, що викликало неабияке обговорення та зацікавлення інших присутніх слухачів.

Керівник наукового студентського гуртка,

кандидат педагогічних наук,

доцент кафедри соціально-гуманітарних

і правових дисциплін                                                                О.А. Поліщук