Остання редакція: 22 квітня 2021

Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 150-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі бджільництва Іполіта Івановича Корабльова

Секція правових дисциплін кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін працювала 22 квітня 2021 року, в роботі якої прийняли участь 21 студент та чотири викладачі.

На засіданні секції (керівник – кандидат юридичних наук, доцент Машковська Л.В., керівник гуртка – кандидат педагогічних наук, доцент Поліщук О.А., староста гуртка – студентка 21-т групи Мокроус В.А.) було дистанційно заслухано та обговорено сім наукових доповідей студентів, де висвітлено низку правових питань, які стосуються екологізації сільськогосподарського виробництва, історії розвитку земельного законодавства і земельного права до 1917 року, права власності на землю Українського народу та Української держави, особливостям трудової діяльності жінок в Україні, правового забезпечення цивільно-правових відносин в Україні, міжнародного співробітництва сучасних систем судових і правоохоронних органів,  особливостям кримінальної відповідальності неповнолітніх, криміналістики як науки.

Було визнано кращими, з наукової точки зору, наступні доповіді:

1. Почеренюк А.О., студентки 31-зм групи факультету лісового і садово-паркового-господарства на тему: «Історія розвитку земельного законодавства і земельного права України до 1917 року», науковий керівник – к.ю.н., доцент З.П. Білошкурська.

2. Кашоїди Я.В., студентки 31-м групи факультету менеджменту на тему: «Міжнародне співробітництво, як одна з основних тенденцій розвитку сучасних судових і правоохоронних систем», науковий керівник – к.ю.н., доцент Л.В. Машковська.

3. Горової І.С., студентки 21-м групи  факультету менеджменту на тему: «Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх», науковий керівник – к.п.н., доцент О.А. Поліщук.

4. Поліщук  А.О., студентка 11-гр групи факультету менеджменту на тему: «Криміналістика як наука: поняття, значення, теоретичні основи криміналістики», науковий керівник – к.і.н., старший викладач І.Г. Коваленко-Чукіна.

Подані наукові праці студентів буде опубліковано у Збірнику студентських наукових праць Уманського НУС та розіслано учасникам.

Керівник наукового студентського гуртка

кафедри соціально-гуманітарних

і правових дисциплін, кандидат

педагогічних наук, доцент                                                                                                   О. А. Поліщук