Остання редакція: 20 квітня 2023

ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИУРОЧЕНА 100-РІЧЧЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ВЧЕНОГО В ГАЛУЗІ АГРОНОМІЇ, ПРОФЕСОРА ІВАНА МАРКІЯНОВИЧА КАРАСЮКА

Секція правових дисциплін

20 квітня 2023 року відбулася Всеукраїнська студентська  наукова онлайн-конференція, приурочена 100-річчю від дня народження українського вченого в галузі агрономії, професора Івана Маркіяновича Карасюка.

Секція правових дисциплін кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін працювала у дистанційному форматі, в роботі якої прийняли участь 36 студентів та чотири викладачі.

На засіданні секції (керівник секції – кандидат педагогічних наук, доцент Олена Поліщук, староста гуртка – студентка 41-м групи Ірина Горова) було заслухано та обговорено 25 наукових доповідей студентів, де висвітлено низку різнобічних питань, що стосуються особливостей правового регулювання суспільних відносин в умовах повномасштабних бойових дій, правового регулювання біржової діяльності в Україні, проблем та перспектив розвитку аграрного ринку, правового захисту та відновлення прав людини в умовах подолання наслідків війни, договірної свободи як засади договірного права України, співвідношення процесів гармонізації та уніфікації договірного права, юридичної основи застосування в законодавстві України європейських   принципів договірного права, правових аспектів реформування системи охорони здоров’я в Україні, правового регулювання господарської діяльності в умовах цифровізації, системи договірного регулювання у сфері інтелектуальної діяльності, реформування пенсійного законодавства в Україні, законодавчого регулювання відносин усиновлення в Україні, екологічного законодавства в інших країнах світу, еволюції Конституції України, правового регулювання діяльності студентського самоврядування в закладах вищої освіти.

Було визнано кращими з наукової точки зору наступні доповіді:

1. Анни Мироненко, студентки 21-е групи факультету економіки і підприємництва на тему: «Майнове право подружжя», науковий керівник – к.і.н., доцент Ірина Коваленко–Чукіна.

2. Яни Кашоїди, студентки 11м-м групи факультету менеджменту на тему: «Система договірного регулювання у сфері інтелектуальної діяльності», науковий керівник – к.ю.н., доцент Людмила Машковська.

3. Олександри Яковенко, студентки 41ф групи факультету економіки і підприємництва на тему: «Правове регулювання біржової діяльності в Україні», науковий керівник к.п.н., доцент Олена Поліщук.

Всі доповіді викликали неабияку зацікавленість, що стало приводом до жвавого їх обговорення. Наукові керівники секції побажали доповідачам подальших творчих злетів та наукових здобутків.

Керівник наукового студентського гуртка

кафедри соціально-гуманітарних