Остання редакція: 10 грудня 2021

ПРАВОВИЙ ДИСКУСІЙНИЙ КЛУБ НА ТЕМУ «ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ: СУЧАСНІ ВИКЛИКИ ТА ОСОБЛИВОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ»

10 грудня 2021 року на кафедрі соціально-гуманітарних та правових дисциплін було проведено онлайн засідання правового дискусійного клубу за безпосередньої ініціативи та під головуванням кандидата педагогічних наук, доцента Поліщук Олени Анатоліївни за участі науково-педагогічних працівників кафедри – завідувача МашковськоїЛюдмили Володимирівни і доцента Коваленко-Чукіної І.Г. та здобувачів вищої освіти різних факультетів Уманського НУС. Метою даного заходу було формування правових дослідницьких здібностей і компетенцій у студентів для чіткого розуміння захисту прав людини та подальшої адаптації у сучасних умовах життя.

З науковими доповідями виступила низка студентів, а саме: Мокроус Валерія «Права людини нового покоління», науковий керівник доцент Поліщук О.А., Горова Ірина «Проблеми обмеження прав людини під час пандемічної кризи» науковий керівник доцент Поліщук О.А.Бабій Владислав  «Запровадження міжнародно-правових стандартів захисту прав людини у світлі реформування кримінального процесуального законодавства», науковий керівник доцент Машковська Л. В., Воробйов Петро «Захист прав юридичних осіб в контексті конвенції про захист прав людини і основоположних свобод» науковий керівник доцент Машковська Л. В., Незбутній Роман «Права людини як об’єкт конституційного захисту», науковий керівник доцент Машковська Л. В., Тищенко Володимир «Освіта в сфері прав людини в Інтернеті» науковий керівник доцент Коваленко-Чукіної І.Г.Митрофанова Яна «Особливості адміністративної відповідальності за порушення прав та свобод людини».

Також до уваги учасників було презентовано відеоролик, який підготувала староста наукового студентського гуртка Мокроус Валерія.

Запропоновані доповіді викликали інтерес та жваве обговорення серед викладацького складу кафедри та здобувачів вищої освіти. Під час проведення семінару розгорнулася дискусія щодо проблемних аспектів захисту прав людини у сьогоденні.

Керівник наукового студентського гуртка з правових дисциплін  кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін Уманського НУС, доцент​​​​ О.А. Поліщук