Меню
Остання редакція: 17 березеня 2023

ПРАВОВИЙ ДИСКУСІЙНИЙ КЛУБ НА ТЕМУ: «ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ: СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»

17 березня 2023 року на кафедрі соціально-гуманітарних та правових дисциплін було проведено он-лайн засідання правового дискусійного клубу за безпосередньої ініціативи та під головуванням кандидата педагогічних наук, доцента Поліщук Олени Анатоліївни за участі науково-педагогічних працівників кафедри – завідувача Машковської Людмили Володимирівни і доцента Коваленко-Чукіної І.Г. та здобувачів вищої освіти різних факультетів Уманського НУС. 

  Учасники заходу мали змогу ознайомитися з такими нагальними питаннями, як:

  1. Проблеми правового регулювання господарської діяльності в Україні.   (Доповідач – студентка 32- м групи  Галаган  Ю.)

  2. Сучасний стан господарської діяльності  суб’єктів господарювання.  (Доповідач – студентка 41- ф групи  Яковенко О.)

  3. Господарська політика держави: недоліки та переваги. (Доповідач – студентка 31- м групи  Мережко Н.)

  4. Стратегічні підходи до господарської діяльності суб’єктів господарювання в умовах невизначеності зовнішнього середовища. (Доповідач – студент 31- зм групи  Явтушенко А.)

Запропоновані доповіді викликали інтерес та жваве обговорення серед викладацького складу кафедри та здобувачів вищої освіти. Під час проведення заходу розгорнулася дискусія щодо проблемних аспектів господарської діяльності суб’єктів агробізнесу.

Керівник наукового  студентського гуртка з правових дисциплін к.п.н, доцент О.А. Поліщук  подякувала всім учасникам за активну участь і запропонувала підготувати свої наукові матеріали у вигляді статей і опублікувати.

Останні новини

Всі новини